لوگو فرا وای فای

اعطای نمایندگی

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. اعطای نمایندگی

فرصت تجاری بی نظیری پیش روی شماست…

قرار است با کمترین سرمایه گذاری و بدون هیچگونه چالش فنی، یک محصول قدرتمند به سبد محصولات و خدمات خود اضافه کنید.
در سبک همکاری پیش رو که مشغول مطالعه آن هستید، سرمایه گذاری، تجزیه و تحلیل، طراحی و تولید، تحقیق و توسعه، پشتیبانی و نگهداری زیرساخت، تولید محتوای تجاری و آموزشی و … تماما بر عهده شرکت ما می باشد و شما صرفا می بایست تمرکز مجموعه خود را معطوف بازاریابی و فروش، نصب و پشتیانی سرویس آن هم تحت نام برند تجاری خودتان بفرمایید.
شروع یک همکاری برد-برد

شرکت SunWay در راستای اهداف گسترش بازار و توسعه همکاری با شرکتهای فعال در حوزه فناوری اطلاعات و مارکت تبلیغات، شرایطی را برای اعطای نمایندگی سامانه FreeWiFi به صورت Rebrand در سراسر کشور در نظر گرفته است. در سبک نمایندگی ری برند، شما بر اساس جدول تعدادی لایسنس سامانه از ما خریداری میکنید، یک Domain اختصاصی با نام تجاری نماینده (به عنوان مثال yourbrand.com) ثبت میشود و در تمامی بخش های سامانه اعم از صفحه ورود، لوگو، فوتر و … اطلاعات و تصاویر مجموعه شما نمایش داده شده و Copyright سامانه به نام تجاری شما تغییر پیدا می کند.

جذابیت های قابل تامل

نکته بسیار حائز اهمیت آن است که از آنجایی که شما با نام خودتان فعالیت میکنید، لذا در قیمت گذاری و پکیج بندی محصول کاملا مختار هستید. به بیان دیگر سامانه هایی که در اختیارتان قرار خواهد گرفت همگی فول ماژول بوده و این شما هستید که تعیین میکنید چند پکیج خواهید داشت و هر یک دارای چه ماژول هایی و با چه قیمتی باشند! سیاست گذاری ما به این نحو بوده که امکانات و ماژول های سامانه را در ۵ پکیج از قیمت ۳۷۵ تا ۱۱۷۵ تقسیم بندی و عرضه کنیم. فکر میکنید Package بندی شما به چه نحو خواهد بود ؟
موضوع بسیار جذاب دیگر این است که علاوه بر فروش به مشتری، می توانید به دوستان و شرکت های دیگر هم نمایندگی بدهید! به همین ترتیب هر یک از نماینده های شما نیز می تواند فروش مستقیم به مشتری داشته باشد و در کنار آن به دیگران نمایندگی اعطا کند. این روند بدون محدودیت در تعداد لایه های زیر مجموعه ادامه دار خواهد بود.

ویژگی های کلیدی :

برند شما

شما می توانید با برند خودتان که روی سامانه FreeWiFi خواهید گذاشت (به عنوان مثال FARA WiFi، Bina و یا هر نام دیگری) آن را بدون اینکه هیچ نام و اطلاعات تماسی از شرکت ما در میان باشد به مشتری های خود بفروشید.

پورتال نمایندگان

از طریق پورتال نمایندگان بصورت آنلاین، مشتری بسازید، نماینده زیرمجموعه بوجود بیاورید، آنها و وضعیت عملکرد شبکه زیرمجموعه خودتان را رصد کنید و یا در صورتی که به تعداد سامانه بیشتر نیاز داشتید آنلاین از ما خرید کنید

فول ماژول

شما می توانید بر اساس امکانات و ماژول های موجود در پنل اصلی نسبت به درست کردن پکیج ها و بسته های مختلف (مثلا با تعیین شامل بودن یا نبودن آن بسته به ماژول X) با سلیقه و استراتژی خود اقدام نمایید.

trending_up

کسب درآمد مستقیم و غیرمستقیم

علاوه بر فروش لایسنس سامانه، شما می توانید از محل هزینه نصب، تمدید سالانه، فروش روتر، گرفتن خدمات پشتیبانی شبکه و … مشتری و از همه مهم تر ایجاد نمایندگی فروش برای خود درآمد مداوم کسب کنید

قیمت گذاری دلخواه

به عنوان مثال بسته های برنزی ، نقره ایی ، طلایی و … بوجود آورید که هر کدام از آنها شامل یکسری از ماژولها و امکانات بوده و هر یک قیمت متفاوتی داشته باشند و یا برای تک تک ماژول ها قیمت جداگانه ایی تعیین کنید

people

امکان نمایندگی در نمایندگی

یکی از بارز ترین ویژگی های این همکاری امکان “نمایندگی در نمایندگی” می باشد. بدین معنی که شما علاوه بر فروش مستقیم به مشتری می توانید برای خود نماینده بگیرید و حتی نماینده های شما نیز می توانند نماینده داشته باشند

جدول قیمت

هزینه سالیانه قرارداد حق نمایندگی موقتا دریافت نمی گردد و صرفا با پیش خرید یکی از بسته های ذیل، قرارداد فیمابین منعقد خواهد شد. سایر توضیحات مهم ذیل جدول آمده است.

ردیف تعداد پیش خرید سامانه قیمت یک سامانه جمع قیمت قابل پرداخت
۱ ۳ ۱۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ريال ۴۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ريال
۲ ۱۰ ۱۲٫۵۰۰٫۰۰۰ ريال ۱۲۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ريال
۳ ۲۵ ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ريال ۲۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ريال
۴ ۵۰ ۷٫۵۰۰٫۰۰۰ ريال ۳۷۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ريال
۵ ۱۰۰ ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ريال ۵۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ريال
۶ نامحدود ۱٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ريال

توضيحات :

  • امکان خرید سامانه با تعدادی خارج از بسته های فوق وجود ندارد.
  • محدودیتی در انتخاب ردیف بسته و تعداد دفعات خرید از آن ردیف یا ردیف دیگر در طول دوره نمایندگی (یکسال) وجود ندارد. بدیهی است تعداد باقیمانده از سامانه های (فروخته نشده) بسته های خریداری شده در صورت تمدید قرارداد نمایندگی برای نماینده محفوظ می ماند.
  • مجددا یادآور میشود سامانه های موجود در بسته های فوق تماما Full ماژول هستند.
  • هزینه تمدید سالانه هر سامانه (صرف نظر از ماژول های آن) برای نمایندگان محترم مبلغ ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال می باشد.
  • هزینه تمدید سالانه توسط هر نماینده برای مشترکین و نمایندگی های زیر مجموعه خود تعیین میشود و می تواند از حداقل ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال تا ۱۰۰%رقم خرید اولیه مشتری و حتی بالاتر از آن باشد.
  • هر سامانه دارای یک SMS Panel به همراه شماره خط اختصاصی و  ۱۰۰٫۰۰۰ ریال شارژ اولیه ارسال SMS میباشد که نماینده موظف است در زمان نصب و تحویل سیستم به مشتری آموزش های لازم در خصوص سامانه SMS و چگونگی شارژ آن را به مشتری ارائه کند.
  • بدیهی است روتر در پکیج های فوق نبوده و تامین و واگذاری آن بر عهده نماینده می باشد.
  • در این سبک از همکاری، نمایندگی انحصاری وجود ندارد. صرفا شرکت بنابر سیاست های کنترل بازار خود، پیش خرید اولین بسته، حجم خرید طی زمان و … ممکن است دوره تنفس مشخصی را برای یک نماینده در محدوده جغرافیایی مشخص در نظر بگیرد.
  • نمایندگان بر اساس حجم خرید و استانداردهای کیفی شرکت، گرید بندی خواهند شد و از نمایندگان گرید A حمایت هایی همچون معرفی نماینده های خرد، معرفی مشتری در منطقه و… خواهد شد.
  • نمایندگی به افراد حقیقی اعطا نخواهد شد و این دسته از عزیزان می توانند از پلن همکاری در فروش استفاده نمایند.
  • شرکت در رد یا قبول درخواست های نمایندگی صاحب اختیار است و استاندارد های درون سازمانی را برای اعطای نمایندگی در نظر خواهد گرفت.

افراد و شرکت هایی که با استراتژی خاصی مایل به فعالیت عمیق تری در خصوص سامانه FreeWiFi هستند، می توانند یک نسخه اختصاصی به همراه Source سامانه را از شرکت خریداری نمایند. بدیهی است جزییات فنی و تجاری در این سناریو بر اساس مذاکره طرفین مشخص خواهد شد.