لوگو فرا وای فای

مزایا و کاربردها

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. مزایا و کاربردها
ارائه سرویس WiFi بدون پسورد

ارائه سرویس WiFi بدون پسورد

این امر باعث می شود که مشتریان جهت استفاده از اینترنت رایگان، نیاز به سوال از افراد مجموعه جهت دریافت رمز نداشته باشند و به سهولت بتوانند از اینترنت مجموعه استفاده نمایند.

عدم هک شدن WiFi و سرقت اینترنت

از آنجا که این سیستم ذاتا بدون پسورد می باشد و عملیات احراز هویت پس از اتصال به WiFi و باز شدن صفحه اصلی سامانه صورت می گیرد، لذا به هیچ وجه قابل هک شدن نمی باشد.

عدم هک شدن WiFi و سرقت اینترنت
ارائه اینترنت با کیفیت بالا به مشتریان

ارائه اینترنت با کیفیت بالا به مشتریان

از آنجا که این سامانه می تواند مدت زمان، حجم و سرعت کاربران اینترنت را محدود کند، پس دیگر با دانلود کردن یک فایل توسط یکی از کاربران اینترنت تمام پهنای باند اشغال نشده و سایرین نیز می توانند از اینترنت استفاده بهینه نمایند.

مسدود کردن دسترسی افراد سودجو

در این سامانه شما می توانید افراد سودجو که بطور بی رویه از اینترنت مجموعه شما استفاده می نمایند را شناسایی کرده و دسترسی آنها به اینترنت را مسدود نمایید، به گونه ای که اگر شخص بخواهد مجددا از این سرویس استفاده نماید، می بایست موبایل و سیمکارت خود را تعویض نماید.

مسدود کردن دسترسی افراد سودجو
کاهش هزینه های خرید اینترنت

کاهش هزینه های خرید اینترنت

بطور کلی موارد فوق (عدم هک شدن WiFi و سرقت اینترنت، ارائه اینترنت محدود و مسدود کردن دسترسی افراد سودجو) سبب می شود که استفاده از اینترنت مدیریت شده انجام شده و حجم اینترنت مصرفی مجموعه کاهش یابد، که امر هزینه هی خرید اینترنت را کاهش می دهد.

تغییر سیستم سنتی به یک سیستم مدرن

در این سیستم معرفی مجموعه، نظر سنجی، لیست محصولات و خدمات و دریافت اطلاعات مشتریان بصورت کاملا دیجیتال بوده و با حذف برگه ها و کاغذ های سنتی که معمولا برای انجام این امور استفاده می شود، چهره به روزتری از مجموعه شما به مشتریان نمایش داده می شود.

تغییر سیستم سنتی به یک سیستم مدرن
آنالیز نقاط ضعف و قوت

آنالیز نقاط ضعف و قوت

سامانه فری وای فای با دراختیار گذاشتن مجموعه ای از گراف ها و نمودارهای حاصل از نظرسنجی و نیز نمایش میزان مراجعه در روزها و ماههای مختلف همچون مشاوری دقیق و هوشیار در کنارمدیریت بوده و مدیریت را در اتخاذ تصمیمات مناسب یاری می کند.

حفظ ارتباط مدیریت با مشتریان

یکی از دغدغه های مدیران مجموعه ها، حفظ ارتباط با مشتری می باشد تا بتواند بعد از خروج مشتری از آن مجموعه، ارتباط خود را با مشتری حفظ کرده و در بازه های زمانی مختلف مشتریان خود را دعوت به مراجعه مجدد نماید و از آنجا که حفظ مشتریان قدیمی بسیار کم هزینه تر از جذب مشتریان جدید می باشد، سامانه فری وای فای با بهره گیری از هوش سیستمی و خواسته مدیران، می تواند در صورت عدم مراجعه مشتری به مجموعه با آنها ارتباط گرفته و با ادبیات دلخواه مدیر آن مجموعه مشتریان را دعوت به حضور مجدد نماید.

حفظ ارتباط مدیریت با مشتریان
چشم بینای مجموعه شما

چشم بینای مجموعه شما

تجربه نشان داده که بسیاری از مدیران به علت تعدد کارهایی که در طول روز دارند، ساعاتی را نمی توانند در مجموعه خود حضور داشته باشند و این امر باعث می شود که برخی نکات از خاطرشان پنهان بماند بطوریکه برخی از مشتریان تمایل دارند انتقادات و یا پیشنهادهای خود را در زمینه پرسنل، کیفیت و … به گوش مدیریت برسانند ولی چون مدیریت در آن زمان در مجموعه حضور ندارد این امکان برایشان مقدور نبوده و با نارضایتی مجموعه ترک می نمایند ولی سامانه فری وای فای این امکان را به مشتریان می دهد که نقطه نظرات خود را در هرلحظه بصورت مستقیم و بدون واسطه پرسنل به گوش مدیریت برسانند و مدیران نیز با استفاده سیستم اطلاع رسانی دقیق این سامانه می توانند در هر لحظه از وضعیت داخل مجوعه باخبر شوند.

برآورد تعداد مشتریان جدید و وفادار

از دیگر مزیت های سامانه فری وای فای مشخص شدن تعداد مشتریان جدید و نیز تعداد مشتریان وفادار می باشد. چنانچه پس از انجام یک سری امور تبلیغاتی تعداد مشتریان جدید افزایش یابد بدین معنی است که هزینه های صرف شده در جهت مثب بوده و بهتر است این روند از تبلیغات ادامه یابد اما اگر تعداد مشتریانی جدید رو به فزونی نرفت بدین معناست که روند تبلیغات صحیح نبوده و باید مسیری جدید جهت تبلیغات اتخاذ نمود که این امر موجب کاهش هزینه های تبلیغاتی نادرست می شود. ضضمنا با مشاهده آمار مشتریان وفادار می توان تشخیص داد که اصول مشتری مداری به نحو احسنت در مجموعه انجام می شود یا خیر که این خود کمک به سزایی در درآمدزایی مجموعه مطبوع شما دارد.

برآورد تعداد مشتریان جدید و وفادار