لوگو فرا وای فای

نصب و راه اندازی

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. نصب و راه اندازی

کارشناسان شرکت راه آفتاب با دریافت اطلاعات اولیه هر مجموعه ای، اقدام به ساخت پنل و تنظیم روتر مربوطه می نمایند که تنظیمات پنل پس از انجام امور مربوط به آموزش سامانه توسط مدیریت قابل ویرایش می باشد و از آنجا که تنظیمات اولیه در داخل شرکت انجام می شود، انجام نصب در محل مشتری نیازمند زمان زیادی نبوده و به سرعت انجام می شود.
روتر سامانه FreeWiFi با قرارگرفتن بین اینترنت و کاربران، به مدیریت مصرف پهنای باند اینترنت و ارائه سرویس Hotspot خصوصی سازی شده که توضیح آن در بخش های مزایا و کاربردها و امکانات و قابلیت ها آمده می پردازد.
از آنجا که این روتر بعنوان روتر اصلی مجموعه قرار نمی گیرد و فقط با اتصال یک کابل به مودم اصلی اینترنت شروع به کار می نماید، دخل و تصرفی در اینترنت و شبکه داخلی نداشته و بدون نگرانی از هرگونه قطعی در سایر سرویس ها می توان آن را به شبکه اضافه نمود. لازم به ذکر است در صورت درخواست خریدار امکان تغییر در Network و پیاده سازی سناریوهای پیچیده تر متناسب با طراحی شبکه موجود محیا می باشد.

نصب هات اسپات

درصورتیکه ساختمان مکانی که سامانه در آن نصب می شود، چند طبقه بوده و یا متراژ محوطه آن زیاد باشد، به گونه ای که از توان پوشش دهی وای فای روتر خارج باشد، می بایست از طریق جایگذاری وای فای اضافی در مجموعه کلیه نقاط را تحت پوشش قرارداد که این امر پس از بررسی و امکان سنجی کارشناسان شرکت راه آفتاب و با هماهنگی مدیریت مجموعه انجام می شود.