لوگو فرا وای فای

سامانه FreeWiFi چیست

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. سامانه FreeWiFi چیست
سامانه FreeWiFi

سامانه اینترنت رایگان چیست؟

شرکت راه آفتاب این سامانه را با تفکر ارائه سرویس بهتر اینترنت، به مشتریانی که از اینترنت رایگان اماکن عمومی استفاده می کنند و نیز کاهش هزینه های صاحبین کسب و کار جهت خرید اینترنت و ارائه به مشتریان طراحی نموده است. از آنجا که این سامانه برپایه سرویس Hotspot کار می کند، لذا مشتریان برای اتصال به اینترنت یک WiFi بدون پسورد را مشاهده نموده که به سهولت به آن متصل می شوند. پس از اتصال یک صفحه که حاوی مشخصات مجموعه مورد نظر است برروی موبایل، تبلت، لپ تاپ و یا هر وسیله ای دیگری که مشتری برای اتصال به اینترنت از آن استفاده می کند، به صورت اتوماتیک و بدون نیاز به هیچ نرم افزاری باز می شود و از آنجا که در این صفحه مشتریان جهت اتصال به اینترنت ابتدا باید ثبت نام نموده و رمز عبور دریافت نمایند، می توان از یک طرف اطلاعات مشتریان را جمع آوری نمود و تشکیل کلوپ مشتریان را داد و از طرف دیگر می توان دسترسی مشتریان به اینترنت را به ساعت، حجم و سرعت محدود نمود.

سامانه فری وای فای چگونه کار میکند ؟

وای فای

دستگاه مرکزی FreeWiFi Box (روتر) بدون هیچ تغییری در ساختار شبکه و سیستم های فعلی شما، بعد از مودم اینترنت نصب و راه اندازی می گردد.

اتصال به وای فای

مراجعه کننده وایرلس (WiFi) موبایل، تبلت و یا لپ تاپ خود را روشن کرده و به وای فای بدون قفل با نام “FreeWiFi#  + نام مجموعه شما” متصل می شود.

انتقال صفحه

سیستم بدون نیاز به هیچ نرم افزار جانبی و به صورت اتوماتیک صفحه ورود، منو، نظرسنجی سامانه و سایر بخش ها را به مشتریان نمایش می دهد.

لیندینگ پیچ

مشتری در این صفحه آشنایی بیشتری با خدمات و محصولات شما پیدا کرده و برای دریافت اینترنت رایگان ثبت نام می کند و کلوپ مشتریان شکل می گیرد.

هدایت به شبکه های اجتماعی

در این مرحله اطلاعات دسترسی برای او SMS می شود و پس از ورود به اینترنت به شکل خودکار ، سایت یا صفحات اجتماعی شما نمایش داده می شود.

دسترسی به اینترنت

مشتری از این لحظه امکان دسترسی به اینترنت پر سرعت و مدیریت شده داشته که احساس رضایتمندی وی را از مجموعه شما را بالا میبرد.

شماتیک هات اسپات