لوگو فرا وای فای

امکانات و قابلیت ها

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. امکانات و قابلیت ها
باز شدن خودکار صفحه اختصاصی

باز شدن خودکار صفحه اختصاصی

این سامانه با بهره گیری از سرویس هات اسپات (hotspot) این امکان را می دهد که مشتریان پس از اتصال به وای فای بصورت کاملا اتوماتیک و بدون نیاز به نصب هیچگونه نرم افزاری، صفحه اختصاصی مجموعه شما را باز کرده و از محتوایی که شما برای آنها قرارداده اید بهره مند شوند. به این صفحه در اصطلاح Captive Portal گفته می شود.

منو دیجیتال

منو دیجیتال

یکی از قسمت های صفحه اختصاصی منو دیجیتال کالا و خدمات می باشد. این منو دارای سیستم شاخه ای چند لایه بوده (Nested Menu) و می توان در آن عنوان محصولات و زیر مجموعه آنها را به همراه قیمت، توضیحات راجع به آن محصول و نیز قیمت آنرا قرارداد. این منو قابلیت بارگذاری فیلم و صوت را نیز داشته که می تواند مشتریان را علاوه بر متن به لحاظ سمعی و بصیری نیز بیشتر توجیه نماید و جلوه بهتری از محصولات و خدمات شما به مشتریان ارائه دهد.

سیستم نظر سنجی هوشمند

سیستم نظرسنجی هوشمند

در این قسمت می توان سئوالهایی را به دلخواه تعیین کرده و مشخص نمود که این نظرسنجی دارای دو یا چهار پاسخ می باشد. پاسخ های این نظر سنجی دارای وزن بوده که این امر این امکان را به سیستم می دهد که در پایان نظرسنجی، درصد رضایت آن مشتری را محاسبه نماید و اگر سطح رضایت مشتری از سطح مطلوب مدیریت کمتر بود، پیامکی را بعنوان اخطار برای مدیریت ارسال نموده و ایشان را از این موضوع مطلع نماید. در این سیستم مدیریت می تواند سئوالهایی را بعنوان سئوال با اهمیت انتخاب نماید، در اینصورت حتی اگر مشتری درصد بالاتری از سطح رضایت مدیریت به مجموعه داده ولی سئوال پر اهمیت را ضعیف بدهد، یک پیامک اخطار به مدیریت می دهد. در کل این سطح هوشمندی در این سیستم می تواند به مدیریت کمک کند که رضایتمندی مشتریان از مجموعه را بالاتر ببرند.
سیستم نظرسنجی سامانه فری وای فای دارای دارای نمودارها و گراف های بسیار کارآمدی بوده که مدیریت را در یک نگاه از وضع کلی مجموعه مطلع می سازد.

ارتباط مستقیم با مدیریت

ارتباط مستقیم با مدیریت

یکی از قسمت های جذاب و کارآمد سامانه، ارتباط مستقیم مشتریان با مدیریت می باشد. در این قسمت مشتریان می توانند کلیه پیشنهادات، انتقادات و یا درخواست های خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه به گوش مدیریت برسانند و این سیستم حس بهتری نسبت به سیستم سنتی که مبتنی بر پرکردن کاغذ بود را به مشتری می دهد و گامی بزرگ درجهت مشتری مداری دیجیتالی می باشد و کلا در سیستم دریافت انتقادات و پیشنهادات کاغذی، مشتریان به خاطر عدم اطمینان رسیدن برگه به مدیریت تمایل زیادی به پر کردن آن نشان نمی دادند.
از طریق این قابلیت، پس از ثبت نطر مشتری در سامانه برای مدیریت مجموعه پیامکی حاوی نام، شماره موبایل و نظر مشتری پیامک شده و مدیریت را سریعا از نظرات مشتریان مطلع می سازد و مدیران مجموعه در اولین فرصت می توانند از طریق پنل سامانه پاسخ مشتری را دهند که این پاسخ هم برای مشتری پیامک شده و هم در مراجعه بعدی مشتری به مجموعه و اتصال به وای فای برای او نمایش داده می شود.

اعلانات و تبلیغات

اعلانات و تبلیغات

در قسمت پایینی صفحه اصلی سامانه که برروی گوشی مشتریان باز می شود، قسمتی با عنوان اعلانات در نظرگرفته شده که می توان در آن کلیه تبلیغات و اخبار مجموعه را به صورت متنی و تصویری در اختیار مشتریان قرارداد و چه از آن بهتر که با استفاده از این قابلیت هرتغییری در مجموعه را با صرف کمترین هزینه به اطلاع مشتریان وفادار خود برسانید.

احراز هویت مشتریان

احراز هویت مشتریان

پس از تکمیل فرم ثبت نام، پیامکی که حاوی پیام خوشامدگویی و رمز عبور اینترنت می باشد برای مشتریان ارسال می شود، که با وارد کردن آن می توانند از اینترنت استفاده نمایند. حال اگر فردی شماره موبایل خود را اشتباه وارد کرده باشد، پیامک را دریافت نکرده و نمی تواند از اینترنت استفاده کند.

ارائه اینترنت مدیریت شده

ارائه اینترنت مدیریت شده

این سامانه جهت ارائه اینترنت به مشتریان، آنها را ملزم به ثبت نام می نماید و مشتریان بسته به میزان اطلاعاتی که در سامانه ثبت می کنند، به دو گروه مشتریان عادی و کلوپ تقسیم شده و مدیریت می تواند به هرگروه اینترنت با محدودیت های متفاوت تخصیص دهد. ارائه اینترنت با سرعت و حجم بیشتر به اعضای کلوپ، می تواند مشتریان را ترقیب کند که اطلاعات بیشتری را در سامانه وارد نمایند که این اطلاعات (DataBase) گنجینه های ارزشمندی برای هر مجموعه محسوب می شود.

شناسایی مشتریان و پیغام خوش آمدگویی

شناسایی مشتریان و پیغام خوش آمدگویی

جهت ایجاد رضایت بیشتر در مشتریان و جلوگیری از اتلاف وقت ایشان، فرم ثبت نام فقط یک مرتبه تکمیل شده و در مراجعات بعدی، سامانه به صورت هوشمند مشتری را شناسایی کرده و ضمن عرض خیرمقدم به مشتری که شامل نام ثبت شده ایشان نیز می باشد، دکمه اتصال به اینترنت را به مشتری نمایش می دهد و مشتری با کلیک برروی آن به سهولت می تواند به اینترنت متصل شده و از اینترنت مجموعه لذت ببرد.

کنترل تعداد دفعات اتصال هر مشتری به اینترنت

کنترل تعداد دفعات اتصال هر مشتری به اینترنت

در سامانه فری وای فای به سهولت می توان تعیین کرد که هر مشتری در روز چند بار بتواند از اینترنت استفاده نماید. ضمنا می توان فاصله ساعتی بین هر اتصال را نیز مشخص کرد، بطوریکه که اگر مجموعه ای تمایل داشته باشد فقط دو بار در روز به هر مشتری اینترنت واگذار کند، می تواند با تعیین فاصله زمانی مثلا چهار ساعت، این دسترسی را به مشتری ندهد که پس از انمام اینترنت مجددا در همان لحظه بتواند از اینترنت استفاده کند و مشتری برای استفاده مجدد می بایست چهار ساعت دیگر به مجموعه مراجعه نماید. این قابلیت مناسب مکان هایی می باشد که مشتریانشان ممکن است چند نوبت در طول روز به آنها مراجعه نمایند.

گروه بندی مصرف کنندگان اینترنت

گروه بندی مصرف کنندگان اینترنت

مشتریان جهت اتصال به اینترنت می بایست فرمی را قبل از اتصال پر نمایند که این فرم شامل یکسری اطلاعات اولیه (نام و نان خانوادگی، شماره موبایل و جنسیت) می باشد که اگر فقط این اطلاعات تکمیل گردد در گروه مشتریان عادی قرار می گیرند ولی اگر تمایل داشته باشند و اطلاعات تکمیلی (تاریخ تولد، وضعیت تاهل، شغل و …) را تکمیل کنند در گروه مشتریان کلوپ قرارمی گیرند. ضمنا مدیریت می تواند از طیق پنل این سامانه افراد را به دو گروه پرسنل و یا VIP انتقال دهد و برای هریک از این چهار گروه (عادی، کلوپ، پرسنل و VIP) زمان ها، حجم ها و سرعت های متفاوتی در نظر بگیرد. لازم بذکر است سئوالهای فرمهای ثبت نام می تواند به دلخواه مدیریت هر مجموعه ای متفاوت باشد.

تعیین ساعات مجاز دسترسی به اینترنت

تعیین ساعات مجاز دسترسی به اینترنت

در این بخش می توان ساعات قطع ارائه اینترنت را برای هرروز از هفته مشخص کرده و با نوشتن متنی این زمان را به آگاهی مشتریان رساند و به این صورت از مصرف غیرمجاز اینترنت جلو گیری کرد.

هدایت خودکار به صفحات اجتماعی

هدایت خودکار به صفحات اجتماعی

در این سامانه می توان یکی از محیط های اجتماعی مجموعه در فضای مجازی را بعنوان صفحه فرود (Landing Page) تعریف نمود، به گونه ای که مشتریان با زدن برروی دکمه اتصال به اینترنت ابتدا وارد محیط مجازی مجموعه شما شده، سپس می توانند از اینترنت استفاده کنند که این امر تاثر بسزایی در افزایش دنبال کنندگان شما در فضای مجازی خواهد داشت.

مینی سایت

مینی سایت

سامانه هایی که با سرویس هات اسپات کار می کنند، ماهیتا سامانه های درون مجموعه ای (Local Base) بوده که فقط از درون مجموعه قابل رویت می باشند ولی سامانه FreeWiFi با همت تیم برنامه نویسی مجرب خود این امکان را فراهم آورده است که این سامانه از طریق یک آدرس اینترنتی (که می تواند بصورت اختصاصی و یا زیر مجموعه ای از نام دامنه شرکت راه آفتاب باشد) بیرون از مجموعه شما نیز قابل بازدید باشد و به این صورت مشتریان می توانند در منزل یا هرجای دیگری نیز صفحه فرود مجموعه شما را باز کرده، از منو دیدن یا در نظرسنجی شرکت نمایند.

تولید کدهای تخفیف

تولید کدهای تخفیف

سامانه فری وای فای به شما این امکان را می دهد که برای شرایط و زمان های مختلف (تولد مشتری،عدم مراجعه وی در بازه زمانی مشخص، ترقیب به عضویت در باشگاه و …) کدهای تخفیف ساخته و از طریق پیامک این کدها را به مشتریان خود برسانید. ساختار این کدها (تعداد ارقام و حروف) به دلخواه بوده و می توان برای این کدها زمان انقضا تعیین نمود. زمانی که مشتری کد را به شما و یا صندوقدار مجموعه ارائه کرد، می توانید در داشبورد سامانه کد را بسوزانید

ارسال پیامک های هدفمند

ارسال اس ام اس های هدفمند

در ارسال پیامک از طریق سامانه فری وای فای می توان متن دلخواه خود را برای مناسبت های مختلف قرارداد. ضمنا این سامانه دارای یک سری متغییرها بوده که این امکان را می دهد که پیامک درهنگام ارسال با نام شخص، آدرس لینک فضای مجازی، کدهای تخفیف منحصربفرد و … ارسال شود.
• پیامک خوش آمدگویی
با فعال سازی این پیامک، پس از اتصال کاربران به وای فای، در بازه زمانی بین پنج دقیقه تا پنج ساعت، پیامی مبنی بر خوش آمدگویی و یا تشکر از حسن انتخاب مشتری که شامل نام مشتری می باشد برای وی ارسال می شود. در این پیامک می توان آدرس مینی سایت مجموعه را نیز قرارداد تا مشتریان با کلیک برروی آن بتوانند مجددا صفحه سامانه مجموعه را رویت کرده و در نظرسنجی شرکت کنند.
بازه زمانی مذکور (پنج دقیقه تا پنج ساعت) به مدیریت این امکان را می دهد که تعیین نماید این پیامک در زمانی که مشتری در مجموعه حضور دارد برای ایشان ارسال شود یا در زمانی که از مجموعه خارج شده است.
• پیامک تبریک تولد
با فعال سازی این پیامک و تعیین ساعت و روز ارسال (همان روز یا روز قبل ) سیستم بصورت اتوماتیک پیامکی، حاوی متن دلخواه شما، برای تبریک تولد مشتریانی که تاریخ تولد خود را در سامانه وارد کرده اند ارسال می نماید. در این پیامک شما می توانید از متغیر کد تخفیف تولد استفاده نموده و هدیه ای برای روز تولد مشتریانتان درنظر بگیرید.
• پیامک های فراخوان
سامانه فری وای فای با ثبت آخرین زمان حضور مشتریان در مجموعه این امکان را به مدیریت می دهد که مشتریان را در بازه های زمانی معین روزانه، هفتگی و ماهیانه به مجموعه دعوت نماید. سیستم به محض سررسیدن زمان تعیین شده پیامکی که حاوی پیام دلخواه مدیریت می باشد برای مشتری ارسال می نماید، لازم به ذکر است چنانچه مشتری قبل از زمان مقرر به مجموعه مراجعه نماید زمان مذکور صفر شده و مجددا محاسبه می شود. ضمنا در این پیامک ها نیز می توان از کدهای تخفیف جهت ترقیب هرچه بیشتر مشتریان برای مراجعه مجدد به مجموعه استفاده نمود.
• پیامک تشکر از عضویت در باشگاه مشتریان
چنانچه مشتریان به هنگام ثبت نام جهت دریافت رمز عبور تیک گزینه عضویت در باشگاه مشتریان را زده و با تکمیل سوالات عضویت در باشگاه، عضو باشگاه مشتریان مجموعه شما بشوند، سیستم می تواند به صورت اتوماتیک پیامکی حاوی متن دلخواه شما مبنی بر تشکر از عضویت در باشگاه مشتریان برای مشتری ارسال می نماید. در این پیامک نیز نیز شما می توانید از کد تخفیف عضویت در باشگاه استفاده نموده و با دادن هدیه ای مشتریان برای عضویت در باشگاه و دریافت اطلاعات بیشتر از ایشان ترقیب نمایید.
• پیامک های اطلاع رسانی به مدیریت
نظرسنجی : با فعال سازی این پیامک هرگاه یک مشتری در نظرسنجی امتیازی پایین تر از سطح دلخواه شما بدهد و یا به یک سوال که از نظر شما دارای اهمیت بالایی می باشد امتیاز پایینی دهد برای مدیر یا نماینده ایشان در مجموعه پیامکی ارسال شده و مدیریت را مطلع می سازد
ارتباط مستقیم با مدیریت : با فعال سازی این پیامک هرگاه یک مشتری نظر، انتقاد یا پیشنهادی برای مدیریت در سامانه ثبت کند، آن متن به همراه نام و شماره موبایل مشتری برای مدیریت یا نماینده ایشان پیامک می شود.
گزارش عملکرد روزانه : با فعال سازی این پیامک هر شب ساعت پنج دقیقه بامداد گزارشی از عملکرد روز قبل سامانه که شامل تعداد مشتریان، تعداد افراد شرکت کننده در نظرسنجی، تعداد افرادی که به مدیریت پیام ارسال کرده اند و … برای مدیر یا نماینده ایشان ارسال می شود.

باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان در اثر گردآوردن مشتریان یک مجموعه کنار هم و ثبت اطلاعات آن‌ها بوجود می‌آید. لذا عواملی که جهت تشکیل باشگاه مشتریان موثر می باشد عبارتند از:
۱- جمع آوری اطلاعات مشتریان
مهمترین اصل در تشکیل باشگاه جمع آوری اطلاعات مشتریان می باشد که نحوه بدست آوردن این اطلاعات بسیار مهم می باشد. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که پس از مراجعه به یک مجموعه نام و شماره موبایل شما را خواسته و در دفتر یا نرم افزاری ثبت می کنند. این نحوه دریافت اطلاعات بسیار زننده بوده و حتی برخی حاضر به ارائه اطلاعات خود نمی باشند تا جایی که موضوعی که قرار بود منجر به مشتری مداری شود کاملا برعکس عمل می کند ولی در سامانه فری وای فای مشتریان کاملا با رضایت و دلخواه خود اطلاعات را در سامانه ثبت می کنند و برای ثبت این اطلاعات نیاز به استخدام فرد خاصی نبوده و عملیات ذخیره اطلاعات کاملا دیجیتال بوده و از کاغذ و خودکار خبری نیست
۲- ایجاد انگیزه در مشتریان جهت ثبت نام در باشگاه
عموما مشتریان تمایل خاصی برای ارائه اطلاعات شخصی خود به اماکن مختلف ندارند ولی تجربه نشان داده که اگر بدانند در ازای دادن این اطلاعات منافعی شامل حالشان می شود، راحت تر اقدام به این کار می نمایند و از آنجا که سامانه فری وای فای با دریافت اطلاعات، اینترنت رایگان در اختیار مشتریان قرار می دهد، اکثرا حاضر به ارائه اطلاعات می باشند. ضمنا در این سامانه می توان با عضویت، مشتریان در کلوپ علاوه بر اینترنت با حجم و سرعت بیشتر، مزایای بیشتری به دلخواه مدیریت مجموعه برای ایشان در نظر گرفت. مزایایی که باعث ایجاد انگیزه بیشتر در مشتریان جهت عضویت در این سامانه می شود.
۳- استفاده از اطلاعات جمع آوری شده
استفاده بهینه از اطلاعات جمع آوری شده هدف نهایی هر سیستم باشگاه مشتریانی می باشد. چه بسا مجموعه هایی که با صرف کلی هزینه اطلاعات زیادی را جمع آوری نموده اند اما نتوانستند به موقع از این اطلاعات استفاده نمایند. باشگاه مشتریان سامانه فری وای فای دارای دو بخش زمانبندی شده و دستی می باشد. در بخش زمانبندی شده، خود سیستم به صورت اتوماتیک درزمان های مقرر اقدام به ارسال پیامک می نماید و در بخش دستی مدیر پنل می تواند در زمان های مختلف و با استفاده از ایزارهای موجود در سامانه مشتریان را فیلتر کرده و برای ایشان پیامکهای هدفمند ارسال نماید.

دعوت از دوستان

از طریق این ماژول مشتریانی که به مجموعه شما مراجعه می کنند، می توانند دوستان و آشنایان خود را به آنجا معرفی کنند. ماژول معرفی دوستان به گونه ای طراحی شده که شخص معرفی کننده، کافیست فقط نام، شماره همراه و جنسیت فردی را که میخواهد معرفی نماید، وارد سامانه نموده و دکمه ثبت را بزند، پس از زدن دکمه ثبت، سامانه بصورت اتوماتیک پیامکی را که از قبل مدیریت مجموعه تعیین نموده (با جایگذاری های مناسب نام دعوت کننده و نام دعوت شده) به فرد دعوت شده ارسال می نماید. این پیامک حاوی یک لینک مکان یاب (Location) با قابلیت باز شدن برروی مپ گوگل و نرم افزار waze بوده تا شخص دعوت شده بتواند به راحتی بتواند به مجموعه شما مراجعه نماید ضمنا این پیامک حاوی یک کد هدیه، جهت ترقیب هرچه بیشتر فرد دعوت شده برای مراجعه به مجموعه شما نیز می باشد. همچنین شما می توانید تعیین کنید، وقتی فردی تعداد معینی از دوستان را به مجموعه شما دعوت کرد، پیامکی حاوی یک کد هدیه برای آن شخص ارسال شده تا از حمایت آن شخص از مجموعه شما قدردانی شود. لازم به ذکر است که یک دعوت زمانی برای دعوت کننده یک امتیاز محسوب می شود که فرد دعوت شده به مجموعه شما مراجعه نموده و از کد هدیه خود استفاده نماید و با باطل نمودن کد هدیه فرد دعوت شده یک امتیاز برای فرد دعوت کننده در سامانه ثبت می شود.

اینترنت میهمان

در برخی از اماکن مانند هتلها و مراکزی که مشتریان خارجی دارند می توان از این ماژول استفاده کرد. با استفاده از این قابلیت مشتری برای اتصال به اینترنت نیاز به ثبت نام و ارائه اطلاعات خود اعم از نام و شماره موبایل و … نداشته و می بایست جهت اتصال به اینترنت، و رمز عبور را مستقیما از متصدی مجموعه دریافت کرده و در قسمت مربوطه وارد کند، بدیهی است در اینصورت هیچ اطلاعاتی از مشتری در دیتابیس ثبت نمی شود و صرفا می توان اینترنت این نوع مشتریان را به لحاظ سرعت، حجم و زمان کنترل نمود.