لوگو فرا وای فای

توجیه اقتصادی

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. توجیه اقتصادی

هزینه اینترنت

درصورت ارایه اینترنت در امکان عمومی بسته به میزان مراجعه کنندگان و نیز مصرف پرسنل، هر مجموعه بطور متوسط روزانه ۳ تا ۴ گیگابایت ( تقریبا ماهی ۱۰۰ گیگابایت) مصرف اینترنت دارد. با توجه به قیمت شرکت های ارایه دهنده اینترنت متوسط قیمت (رو به پایین) این میزان مصرف ماهی ۲۰۰ هزار تومان می باشد که معادل سالانه ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان می باشد.با استفاده از سامانه FreeWiFi و با محدود کردن میزان مصرف (به خصوص کنترل پرسنل) حجم استفاده شده به کمتر از نصف تقلیل می یابد. حال با توجه به قیمت متوسط اینترنت برای استفاده ماهیانه حدود ۵۰ گیگابایت که تقریبا ۱۱۰ هزار تومان می باشد، صرفه جویی سالانه به شرح زیر می باشد :

هزینه امور مشتری مداری

برخی از مجموعه ها برای انجام امور مشتری مداری ناگزیر به استخدام یک نیرو می باشند، که وظیفه این نیرو ارتباط با مشتریان، جهت دریافت اطلاعات آنها می باشد و از آنجا که در این شیوه اطلاعات به اجبار(و در بسیاری از موارد با نارضایتی) از مشتریان اخذ می شود، نه تنها کارایی لازم را نداشته بلکه شامل هزینه حقوق یک نیرو می باشد که تقریبا معادل:

می باشد. ولی با استفاده از سامانه FreeWiFi مشتریان با میل و رغبت اطلاعات خودرا در اختیار مجموعه شما قرار می دهند و این سامانه همچون یک مسئول CRM توانمند با نظارت بر مشتریان و ارائه گزارشات پیشرفته ضمن بالا بردن سطح مشتری مداری مجموعه از صرف هزینه های اضافی در این مورد جلوگیری می نماید.

هزینه امور چاپی
انجام امور مشتری مداری سنتی به سبک فوق نیازمند چاپ فرم هایی برای دریافت اطلاعات و نظرسنجی می باشد که این هزینه بطور متوسط سالانه

می باشد ولی سامانه FreeWiFi به سهولت و بدون صرف هزینه ای این امور را انجام می دهد و با در اختیار گذاشتن نمودارها و گراف های تصمیم ساز، بسیار کارآمدتر از سیستم سنتی می باشد.

هزینه های تبلیغاتی

مجموعه هایی مانند کافه و رستوران، سالانه هزینه های بسیار زیادی جهت تبلیغات و جذب مشتری انجام می دهند که شامل هزینه های بیلبورد، نشریات، مجلات و … می باشد که این نوع تبلیغات دعوت مستقیم مجموعه از مشتریان می باشد ولی سامانه FreeWiFi با بهره گیری از ماژول دعوت از دوستان، مشتریان ترغیب می نماید که دوستان و آشنایان خود را با هزینه ای معادل یک پیامک به مجموعه شما دعوت نماید و بررسی های علمی نشان می دهد که بهترین نوع تبلیغ، معرفی دهان به دهان بین مشتریان می باشد.

در مجموع این سامانه می تواند کلیه کارهایی که به شکل سنتی انجام می شود را با دقت بالاتر انجام داده و ضمن کاهش هزینه ها (مبلغی بالغ بر ۱۴۰ میلیون ريال در سال)، در زمان تصمیم گیری، همچون مشاوری آزموده در کنار شما باشد.